IT manager s aktívnou angličtinou (ERP na báze AS 400)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Top manažérska funkcia s komplexnou zodpovednosťou za informačné systémy v rámci spoločnosti

Zodpovedá za rozvoj, údržbu a zabezpečenie informačných systémov (riadi svoj team, ale aj sám vykonáva zásahy v podnikových systémoch - NOLS = AS 400, EXACT, IBM Lotus notes, ELF, Content Manager)

Plánuje a schvaluje koncepciu rozvoja infraštruktúry, programového vybavenia a firemných predpisov, ktoré definujú prácu s informačnými systémami a informáciami

Zodpovedá za realizáciu, finančnej, personálnej a technickej politiky firmy v rámci IT

Zodpovedá za evidenciu zmien, dokumentáciu postupov, a plánovanie rozvoja odboru, riadenie systému kvality všetkých výstupov a procesov, zabezpečenie citlivých firemných údajov

PONÚKAME:

Adekvátne platové ohodnotenie

Možnosť odborného rastu

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Štandardné firemné benefity

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na informačné technológie

Anglický jazyk aktívne

Znalosť sytémov AS 400, EXACT, Lotus Notes, ELF, Content Manager na úrovni navrhovania, administrácie a/alebo programovania nových funkcionalít

Schopnosť viesť IT team - aplikačný programátor a IT helpdesk

Skúsenosť s údržbou IS

Prax v strategickom riadení Informačných Systémov podniku, komunikačné a analytické schopnosti, znalosť trhu informačných systémov

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná Holandská spoločnosť poskytujúca operačný leasing vozidiel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2345111  Dátum zverejnenia: 20.1.2016