Chemik s aktívnou nemčinou Bratislava

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Dozor nad procesom dodávok automotive lakov pre lakovňu VW Bratislava

Pracuje ako komunikačný most medzi výrobou laku, prípravňou lakovacích formulí podľa objednávky zákazníka a lakovňou VW v Bratislave

Rieši prípadné technické nezhody medzi objednávkou a skutočne dodaným materiálom

PONÚKAME:

Zaujímavé finančné ohodnotenie

Štandardné firemné benefity

Možnosť profesného rastu

POŽADUJEME:

Stredoškoské vzdelanie

Skúsenosť s prácou v automotive a komunikatívnosť

Technické myslenie

Nemecký jazyk - aktívne nutnosť

Ochota učiť sa nové veci a znášať niekedy stresujúce prostredie

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná chemická korporácia

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2345110  Dátum zverejnenia: 9.12.2015