Obchodný zástupca/manažér pre predaj zážitkových degustácií - Alk. nápoje (Polský, Ruský alebo Maďarský jazyk)

Miesto práce

Bratislava, okres Liptovský Mikuláš, okres Hlohovec

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Zodpovednosť za obchodnú stratégiu podnikových predajní (Bratislava, Liptov, Tatry)

Akvizícia klientov spomedzi spoločností poskytujúcich služby v cestovnom ruchu (napr. cestovné kancelárie, ubytovacie zariadenia, strediská cestovného ruchu ...) alebo v iných zážitkových službách napr. teambuildingové agentúry na Slovensku alebo v blízkom zahraničí Polsko, Maďarsko, Ukrajina, Rusko)

Manažment tímov reprezentačných podnikových predajní (8 zamestnancov) a v spolupráci s nimi zabezpečovať ochutnávky výrobkov pre turistov, účastníkov teambuildingových alebo iných akcií

Návrh a vytváranie kreatívnych stratégií propagácie podnikových predajní a celkove služieb zážitkových ochutnávok v rámci cieľových regionov a skupín

Pravidelné cestovanie za klientami do okolitých krajín a medzi jednotlivými predajňami.

PONÚKAME:

Nadštandardné platové ohodnotenie

Služobné auto, mobil, notebook

Možnosť prejaviť svoju obchodnú a marketingovú kreativitu

Relaxačné pobyty a iné benefity

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie najlepšie obchod, marketing, cestovný ruch

Aktívna znalosť jedného z jazykov - Poľsky, Rusky alebo Maďarsky

Prax v akvizícií najlepšie v cestovnom ruchu nutná

Skúsenosti s riadením maloobchodných prevádzok a v oblasti marketingovej propagácie v maloobchode alebo v cestovnom ruchu

Výhodou sú skúsenosti s degustáciou (somelier, ochutnávky ako hobby ...)

Ochota byť na cestách minimálne 3 dni v týždni (SR, Polsko, Maďarsko)

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenský výrobca a distribútor alkoholických nápojov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2344142  Dátum zverejnenia: 27.11.2015