Referent v oblasti dopravy v Trnave (pokročilá úroveň AutoCAD/MicroStation)

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

Pre Trnavu a Trnavský kraj hľadáme šikovného referenta v oblasti dopravy, ktorý bude zastrešovať koordinačnú činnosť v oblasti územného plánu vo vzťahu k doprave.

NÁPLŇ PRÁCE:

- vypracovávanie návrhov na rozvoj pešej, cyklistickej a hromadnej dopravy v meste ako aj v celom regióne,

-spracovnávanie vyjadrení a odborných posudkov v oblasti dopravy,

-účasť na územných, stavebných, kolaudačných a iných konaniach stavebného úradu,

-realizácia územného plánu a obstarávanie zmien, doplnkov a úprav ÚPN,

-tvorba koncepcie v oblasti územného plánu vo vzťahu k doprave,

-zabezpečovanie konzultačnej, poradenskej a expertnej činnosti v oblasti výstavby dopravných stavieb,

-koordinácia stavebnej činnosti s účastníkmi výstavby v súlade so schválenou územnoplánovacou dokumentáciou,

- vypracovávanie rozhodnutí a záväzné stanoviská na povolanie pripájania účelových komunikácií na miestne komunikácie,

-riešenie podnetov a sťažností občanov týkajúcich sa dopravy,

-príprava materiálov a správ do MR a MZ,

-účasť na zasadnutiach a komisiách,

-sledovanie právnych predpisov v danej oblasti,

-zabezpečenie úkonov spojených s aktualizáciou internetovej stránky mesta Trnava;

POŽADUJEME:

-minimálne stredoškolské, ideálne vysokoškolské vzdelanie v odbore doprava/dopravné stavby/inžinierske konštrukcie,

-prehľad o STN, dopravných a stavebných zákonoch,

-pokročilá úroveň kreslenia v dwg AutoCAD alebo dgn MicroStation,

- skúsenosti s výpočtami kapacitnej zaťaženosti dynamickej a statickej dopravy,

-znalosti z oblasti územného plánovania a generálneho dopravného plánu výhodou,

-schopnosť riešenia dopravných situácií,

-práca s ďalšími užívateľskými programami Word, Excel, Internet, Outlook,

-komunikačné a orgnizačné zručnosti,

-vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič,

-flexibilita, spoľahlivosť, asertivita, kreatívnosť

-bezúhonnosť;

PONÚKAME:

-stabilná pracovná pozícia,

-pružná časová doba,

-sociálny systém,

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre oblasť verejnej správy.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2342431  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou