Operátor výroby autosedačiek - nástup ihneď, aj pre absolventov

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: práca v automobilovom priemysle (areál priemyselného parku v Lozorne) práca na hlavný pracovný pomer, prácu v 4-zmennej (nepretržitej) prevádzke manuálnu prácu v stoji pri montážnej linke – skladanie autosedačiek, vykonávať prácu podľa pracovného postupu vzhľadom na náročný charakter práce je práca skôr vhodná pre mužov

PONÚKAME:

OPERÁTOR VÝROBY 1: hrubá mzda 638,-EUR/mes. + nočné a víkendové príplatky + dochádzkový bonus (30,- alebo 50,-EUR/mes.) + osobné ohodnotenie ( cca. 70,-EUR/mes.)

OPERÁTOR VÝROBY 2: Po zaučení na 3 a viac pozícií hrubá mzda 789,- EUR/mes.. + nočné a víkendové príplatky + dochádzkový bonus (30,- alebo 50,-EUR/mes.) + osobné ohodnotenie ( cca. 90,-EUR/mes.) stravné lístky v hodnote 3,98 EUR za každú odpracovanú zmenu. Nástupný plat vychádza od 500,- EUR v čístom.

UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ BEZPLATNE !!! Ddorava z ubytovne zabezpečená cca.10 minut.firemným autobusom

POŽADUJEME: skúsenosti z automobilovej výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou, manuálna zručnosť, schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho, dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci), ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej oprevádzke, spoľahlivosť, zodpovednosť chuť pracovať.

Informácie pre uchadzača: POHOVORY SA KONAJÚ KAŽDÝ PRACOVNÝ DEŇ O 9:00 hod. NA POBOČKE Namestie 1.mája 18, Bratislava (200metrov od prezidenského paláca, oproti divadlu Nová scéna). Po absolvovaní krátkeho pohovoru Vás zoberieme klientovi, kde Vám ukážeme výrobu a následne dohodneme aj možný termín nástupu.

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Informácie pre uchádzača

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Klient sa zaoberá vyrobou automobilových komponentov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2331035  Dátum zverejnenia: 17.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 638 EUR/mesiac