Obchodno - technický inžinier (optické, metalické siete, televízne káblové rozvody) s AJ

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- odborné zastrešenie predaja produktov a služieb v nadnárodnej spoločnosti ktorá sa zaoberá dodávkou telekomunikačného HW (metalické a optické siete a televízne káblove rozvody)

-  spolupráca s obchodným zástupcom na príprave a prezentácií riešení pre potenciálnych klientov

- realizácia projektov

- možná samostatná akvizícia nových klientov a odborné poradenstvo o situácii na trhu (konkurencia, zákazníci, inovácie, konkurenčná výhoda atď.)

- práca v malej Bratislavskej pobočke nadnárodej spoločnosti

PONÚKAME:

- nadštandardné platové ohodnotenie

- auto , notebook, mobil

- štandardné firemné benefity

- kandidát nemusí byť z Bratislavy

POŽADUJEME:

Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru

Prax v odbore telekomunikačných služieb (oblasť telekomunikačných technológií a sietí, obchod)

Anglický jazyk aktívne

Schopnosť samostatne riešiť projekty

Tímová práca, kultivované vystupovanie

Práca celá SR prípadne zahraničné cesty

Aktívny vodič B

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Dodávateľ telekomunikačného HW (siete)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2324995  Dátum zverejnenia: 11.11.2015