obsluha strojov na balenie čistiacich pristriedkov, manipulácia s výrobkami, práca v stoji

Operátor výroby- balenie čistiacich prostriedkov /ubytovanie zdarma/

Český Brod, Česká republika, Stredočeský kraj, Kolín, Nymburk

plný úväzok

Náplň práce

obsluha strojov na balenie čistiacich prostriedkov
fyzicky náročnejšia práca v stoji
ranné a nočné , 12 hod. zmeny
práca pre ženy

Požadujeme

fyz. zdatnost, zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať cezčasy

Ponúkame

zabezpečené ubytovanie zdarma

Mzda

600 EUR/mesiac

Predpokladaný termín nástupu

04.12.2016

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Informácie pre uchádzača

životopisy zasielajte na e.haidelmeierova@trenkwalder.com
budeme Vás kontaktovať
nástup čím skor

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť ktorá je špecialistom v oblasti starostlivosti o domácnosť, hygienu , starostlivosť o telo a v oblasti lepidiel a tmelov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
e.mail: e. haidelmeierova@trenkwalder.com
mobil : 0902937805 (info počas pracovných dní od 9:00 do 16:00)
Trenkwalder, a. s. Nám.M.R.Štefánika 27/22 97701 Brezno
ID: 2323244   Dátum zverejnenia: 24.11.2016