Skladník; expedient

Miesto práce

okres Martin

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- fyzický príjem a kontrola materiálu vrátane zaskladnenia,

- fyzický výdaj materiálu do výroby podľa stanovených pracovných postupov,

- nakládka a vykládka materiálu a hotových výrobkov,

- vykonávanie inventúrnych prác

PONÚKAME:

- prácu vo výrobe - dohoda o vykonaní práce, v Sučanoch,

- práca v jedno - dvojzmennej prevádzke.

POŽADUJEME:

- prax v sklade výhodou,

- schopnosť porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,

- manuálnu zručnosť,

- pravidelnú dochádzku,

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci.

Predpokladaný termín nástupu

ihneď, priebežne v mesiaci november

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem, svoj štrukturovaný životopis prosím posielajte mailom na adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Túto prac. pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť KraussMaffei, s.r.o.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2322650  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.