Account manager so skúsenosťou v marketingovom a mediálnom businesse

Miesto práce

Bratislava, Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

Pre jednotku na trhu v organizovaní športových a kultúrno-športových akcií hľadáme skúseného, samostatného, dynamického a anglicky hovoriaceho account managera so záľubou pre šport a skúsenosťou v marketingovom a mediálnom businesse.

NÁPLŇ PRÁCE:

- organizovanie a vedenie obchodných stretnutí a predstavenie aktivít spoločnosti,

- akvizícia nových klientov a partnerov športových podujatí,

- komplexná starostlivosť o klientov, zisťovanie a napĺňanie ich predstáv a požiadaviek,

- kreatívne riešenia pri navrhovaní akcií pre klienov a partnerov a vytváranie služieb na mieru,

- komunikácia s produkčným manažérom a externými dodávateľmi pri realizácii športových eventov,

- zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov;

PONÚKAME:

- nadštandardné finančné ohodnotenie,

- pravidelná účasť na významných športových podujatiach,

- mobil, notebook, auto,

- priestor pre sebarealizáciu,

- možnosť pre rozšírenie vlastných kontaktov;

POŽADUJEME:

- nutná minimálne 2 ročná skúsenosť v marketingovom a mediálnom businesse,

- nutná zanietenosť pre šport a záujem o športové dianie,

- proaktívny prístup k práci,

- výborné komunikačné zručnosti,

- systematickosť, organizačné schopnosti a dobrý time management,

- angličtina na komunikatívnej úrovni,

- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič;

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je jednotkou v organizovaní športových a kultúrno-športových podujatí.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2320810  Dátum zverejnenia: 11.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou