Konzultant - priemyselné duševné vlastníctvo s aktívnou angličtinou Skalica, Trenčín

Miesto práce

okres Trenčín, okres Skalica

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- nezávislá finalizácia žiadostí o patenty, ochranné známky a chránené dizajny ako aj oponentúra patentom a chráneným známkam tretích strán, zastupovanie na patentových úradoch a pred súdmi v požadovaných termínoch

- konzultovanie s vynálezcami, analýza novosti navrhovaných riešení, poskytovanie konzultácií R&D oddeleniu pri používaní riešení tretích strán, ktoré môžu byť chránené patentovým právom (freedom to operate)

- monitorovanie patentov a ochranných známok konkurenčných spoločností, poskytovanie konzultácií pre národné patentové právo

- nezávislé vystavovanie licenčných zmluv

PONÚKAME:

- adekvátne platové ohodnotenie

- štandardné firemné benefity

- odborný rast v silnej nadnárodnej spoločnosti

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie najlepšie technické alebo právo

Anglický jazyk aktívne

Minimálne dva roky praxe v európskom patentovom práve (Patent Attorney) najlepšie v oblasti priemyselného duševného vlastníctva

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná spoločnosť venujúca sa vývoju a výrobe vykurovacích telies.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2314376  Dátum zverejnenia: 4.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.