Operátor výroby automobilový priemysel

montážny pracovník - výroba automobilových komponentov

Miesto práce

CR, Okres České Budějovice

plný úväzok

Náplň práce

obsluha výrobných liniek, výroba autodielov , výroba finálnych výrobkov

Požadujeme

zručnosť, ochota pracovať, pracovať podľa pracovného postupu, dobrý zdravotný stav

Ponúkame

zmluva na hlavný pracovný pomer
UBYTOVANIE ZDARMA
STRAVENKY
25 DNÍ DOVOLENKY
príplatky :nočná zmena 22,-kč/hod, poobedná zmena8,-kč/hod,
PLATENÉ PRESTOJE
PRÉMIE ZA DOCHÁDZKU A KVALITU PRÁCE
BONUS ZA DOPORUČENIE ZNÁMEHO
po čase možnosť prejsť do kmeňového stavu

Predpokladaný termín nástupu

02.05.2016

Informácie pre uchádzača

nástup priebežne, CV zasielať e-mailom
kontakt 0421902937805

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

významný výrobca automobilových dielov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2308118  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 14650,-kč s príplatkami do 19000,-kč