HR recruiter pre významnú výrobnú spoločnosť (komunikatívna úroveň AJ)

Miesto práce

Prievidza, Trenčiansky kraj

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce

Do významnej výrobnej spoločnosti v Prievidzi na polovičný úväzok hľadáme kreatívneho, motivovaného, anglicky hovoriaceho HR recruitera s minimálne ročnou skúsenosťou v oblasti ľudských zdrojov. Spoločnosť je otvorená prechodu na TPP v priemehu niekoľkých mesiacov.

NÁPLŇ PRÁCE:

- koordinácia a výkon personálnej činnosti súvisiacej so vznikom, zmenou a ukončením pracovného pomeru v súlade s legislatívnymi a internými požiadavkami spoločnosti,

- zabezpečenie procesu vyhľadávania a výberu zamestnancov podľa dohody s líniovými manažérmi,

- koordinácia hodnotenia a odmeňovania zamestnancov,

- spracovávanie personálnych a mzdových reportov,

- účasť na rozvoji a tréningoch zamestnancov;

PONÚKAME:

- finančné ohodnotenie adekvátne pozícii a skúsenostiam,

- po čase prechod do TPP,

- práca iba počas rannej zmeny,

- možnosť sebarealizácie;

POŽADUJEME:

- 1 až 2 ročné skúsenosti s náborom, výberom a rozvojom zamestnancov,

- orientácia na trhu práce a na job portáloch,

- znalosť Zákonníka práce,

- vysokoškolské vzdelanie,

- schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku,

- znalosť MS Office;

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je významná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výživy, zdravia a vyváženého životného štýlu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2304229  Dátum zverejnenia: 4.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou