BOZP špecialista s aktívnou angličtinou (narábanie s chemickými látkami a produktmi)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

 - zodpovednosť za napĺňanie BOZP politík, predpisov a noriem v rámci spoločnosti

- zodpovednosť za zhodu s legislativou ohraničujúcou narábanie s chemikáliami s rôznymi triedami nebezpečnosti (vytváranie kariet bezpečnostných údajov pre produkty spoločnosti, označovanie nebezpečných produktov, bezpečnostné značenie v skladoch spoločnosti)

- zabezpečovanie dodržiavania právnych predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v celom objekte spoločnosti

- spracovanie bezpečnostných auditov, koordinácia s externými BOZP pracovníkmi

- spolupráca a koordinácia s dodávateľmi a zákazníkmi spoločnosti

PONÚKAME:

- adekvátne finančné ohodnotenie

- tréningový program a rozvoj

- stabilné zázemie nadnárodnej korporácie

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie najlepšie chemické zameranie

- Anglický jazyk aktívne

- Prax v oblasti BOZP na obdobnej pozícií najlepšie v spoločnosti zameranej na dodávku chemických produktov a látok

- ADR certifikát  veľkou výhodou, nemčina výhodou

- Znalosť environmentálnych noriem SR

- Schopnosť pracovať v tíme, robiť rozhodnutia a spoľahlivosť

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodný dodávateľ chemických produktov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2278840  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.