Nákupca s aktívnou angličtinou Skalica alebo Trenčín

Miesto práce

okres Trenčín, okres Skalica

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Zodpovednosť za nákup vybraných priemyselných komodít na úrovni strategického nákupu pre všetky závody v skupine

Výber a hodnotenie dodávateľov, vyjednávanie cien, uzatváranie a starostlivosť o zmluvné vzťahy, zahraničné pracovné cesty najmä Západná Európa

PONÚKAME:

Nadštandardné platové ohodnotenie (13 a 14 plat)

Jeden týždeň dovolenky navyše

Štandardné firemné benefity

POŽADUJEME:

Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie

Anglický jazyk aktívne

Prax v nákupe nutnosťou (prax v priemysle výhodou)

Nemecký jazyk výhodou

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Priemyselná spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2272364  Dátum zverejnenia: 3.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.