Prevádzkovo-technický pracovník opravy

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

Spoločnosť so zahraničným kapitálom pôsobiaca v oblasti logistiky hľadá do svojho tímu kandidáta s praxou v odbore opráv nákladných vozňov.

NÁPLŇ PRÁCE

- stanovenie a pojednávanie rozsahu opravy nákladných vozňov, odsúhlasovanie rozsahu prác,

- kontrolovanie sústredených opráv konštrukčných celkov,

- dodržanie rozpočtu opráv nákladných vozňov,

- preberanie vozňov po revízií, kontrolovanie faktúr,

- riešenie reklamácii opravených NV,

- organizuje prepravu a prístavbu vozňov,

- koordinuje s dodávateľmi výzisk náhradných dielov a ich skladovanie,

- rieši objednávky náhradných dielov;

POŽADUJEME

- minimálne požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou, technický obor,

- najmenej 3 roky prax v odbore opráv nákladných vozňov,

- znalosť konštrukcie nákladných vozňov, znalosť noriem a predpisov systému údržby nákladných vozňov,

- všeobecné znalosti strojárskej technológie, znalosť z oblasti materiálov výhodou,

- jazykové znalosti: anglický alebo nemecký jazyk výhodou,

- počítačové znalosti - používateľ: Word, Excel,

- vodičský preukaz B,

- organizačné a vyjednávacie zručnosti,

- vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, lojalita;

PONÚKAME

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou,

- možnosť vzdelávania a odborného rastu,

- nadštandardné platové ohodnotenie,

- služobné auto, notebook, telefón;

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť so zahraničným kapitálom pôsobiaca v oblasti logistiky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2271023  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou