IT Administrátor (Linux, Windows) s aktívnou angličtinou ZA, BA

Miesto práce

Bratislava, okres Žilina

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Zodpovednosť za správu, administrovanie a monitorovanie serverov a IT infraštruktúry spoločnosti (aplikačné, web servery, mailové riešenia, siete)

Výjazdy služobným autom, riešenie tiketov, iné zásahy podľa potreby

PONÚKAME:

Adekvátne platové ohodnotenie

Štandardné firemné benefity

Odborný rast

POŽADUJEME:

Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru

Anglický jazyk aktívne

Prax v oblasti administrácie Unix/Linux/Windows a LAN/WAN nutná

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

IT spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2269871  Dátum zverejnenia: 1.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.