Operátor výroby - výroba posiľovačov bŕzd aj pre študentov/ ubytovanie zdarma/

Výroba posiľovačov bŕzd a hlavných brzdových valcov pre osobné automobily

Miesto práce

Jičín, Česko, Okres Jičín

plný úväzok

Náplň práce

výroba posiľovačov bŕzd a hlavných brzdových valcov pre osobné automobily
práca na linkách v takte
kopletizácia dielov
3 zmenná a nepretržitá prevádzka

Požadujeme

spolahlivosť
zručnosť
dobrý zdravotný stav
schopnosť pracovať v takte

Ponúkame

UBYTOVANIE ZDARMA!!! (možnosť aj pre páry)
možnosť zamestnania študentov a absolventov
mesačné prémie za výkon a dochádzku
polročná prémia za dochádzku
príspevok na stravovanie v závodnej jedálni 19,50
mimoriadne prémie pri 12hod a nepretržitej prevádzke
pracovná zmluva s odvodmi do zdravotnej a socialnej poisťovne

Predpokladaný termín nástupu

priebežne

Informácie pre uchádzača

spoľahlivosť,zodpovednosť
dlhodobý pracovný pomer
dobrý zdravotný stav (práca na nočné zmeny )
nástupy do práce priebežne- podĺa dohody

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

výroba automobilových komponentov a iné,

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
životopisy zasielajte na [email protected], budeme Vás kontaktovať
mobil: 0902937805
( informácie poskytneme počas pracovných dní od 9:00 do 16:00)
Trenkwalder, a. s. Nám.M.R.Štefánika 27/22 97701 Brezno

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2269698  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17 000,-kč do 22 500,-kč