Výroba posiľovačov bŕzd a hlavných brzdových valcov pre osobné automobily

Montážny pracovník (výroba posilovačov brzd) ubytovanie zdarma (Ref. č.: SK2015270633)

Miesto práce

Jičín, Česká republika

plný úväzok

Náplň práce

Práca na linkách v takte, kopletizácia dielov
2 zmenná, 3 zmenná a nepretržitá prevádzka

Požadujeme

spolahlivosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, práca v takte

Ponúkame

UBYTOVANIE ZDARMA!!! (možnosť aj pre páry)
prémie za výkon a dochádzku do 1500,-kč/mes
polročná prémia za dochádzku 500,-kč
príspevok na stravovanie v závodnej jedálni 19,50
mimoriadne prémie pri 12hod a nepretržitej prevádzke
pracovná zmluva s odvodmi do zdravotnej a socialnej poisťovne

Mzda

15 000,-kč do 21 500,-kč

Predpokladaný termín nástupu

priebežne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.10.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Informácie pre uchádzača

Spoľahlivosť,zodpovednosť
Dlhodobý pracovný pomer
Dobrý zdravotný stav (práca na nočné zmeny )
nástupy do práce priebežne- podĺa dohody

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

výroba automobilových komponentov a iné,

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
životopisy zasielajte na e.haidelmeierova@trenkwalder.com, budeme Vás kontaktovať
mobil: 0902937805
( informácie poskytneme počas pracovných dní od 9:00 do 16:00)
Trenkwalder, a. s. Nám.M.R.Štefánika 27/22 97701 Brezno

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2269698   Dátum zverejnenia: 22.9.2016