Operátor výroby ( automobilový priemysel )

Miesto práce

okres Bánovce nad Bebravou

plný úväzok

Náplň práce

PONÚKAME:

- prácu v automobilovej výrobe v Bánovciach nad Bebravou,

- prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 3 alebo 4-zmennej prevádzke,

- vykonávať manuálnu prácu vo výrobe, obsluhovať výrobné stroje a zariadenia, pracovať podľa pracovného postupu a plánovaých noriem,

- čistiť, baliť a kontrolovať kvalitu polovýrobkov alebo hotových výrobkov,

- hrubá mzda od 387,- EUR/mes. + príplatky + variabilné zložky mzdy (výkonový bonus do 30% základnej mzdy, prítomnostná prémia),

- po skúšobnej dobe možná úprava základnej mzdy.

Predpokladané nástupy: priebežne. Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedený e-mail. Výberové konanie bude prebiehať formou hromadných pohovorov v Bánovciach nad Bebravou.

Požadujeme

POŽADUJEME:

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity

- skúsenosti z automobilovej výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou,

- skúsenosti s prácou v 3-zmennej výrobnej prevádzke – podmienkou,

- manuálna zručnosť,

- schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,

- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),

- ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej oprevádzke,

- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.

Predpokladaný termín nástupu

priebežne

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na uvedený email. Tešíme sa na stretnutie.

Miesto výkonu práce - Bánovce nad Bebravou

„Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem o túto pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Automotive

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2264934  Dátum zverejnenia: 29.9.2015