Shift leader Trnava - Logisticky park

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- prebratie smeny od predchádzajúceho shift leadra,

- rozdelenie úloh výrobným zamestnancom,

- dodržiavanie výrobného plánu, zabezpečenie plynulosti výroby,

- sledovanie dochádzky, riešenie problémov vo rýrobe,

- spolupráca s nadriadeným, plánovačmi. ...

PONÚKAME:

- práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej zahraničnej spoločnosti,

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- práca na 3 zmeny,

- gastro lístky v hodnote 3,15 EUR/deň,

- nástup možný IHNEĎ.

POŽADUJEME:

- samostatnosť, flexibílnosť, zodpovednosť,

- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2257289  Dátum zverejnenia: 22.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.