Obchodný zástupca v oblasti servisných služieb

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Stabilná spoločnosť poskytujúca servis a riešenia v oblasti sanity hľadá človeka s obchodným duchom a vynikajúcimi komunikačnými zručnosťami pre Bratislavský kraj.

NÁPLŇ PRÁCE:

- kontaktovanie a akvizícia nových klientov,

- identifikovanie potenciálnych príležitostí predaja,

- identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka, - realizácia obchodnej stratégie,

- prezentácia produktov, ich výhody a funkcionalita,

- príprava cenových ponúk, vyjednávanie zmluvných podmienok,

- zodpovednosť za hospodárske výsledky,

- reporting priamemu nadriadenému;

PONÚKAME:

- prácu v stabilnej spoločnosti,

- auto aj na súkromné účely, mobil, notebook,

- účasť na školeniach;

POŽADUJEME:

- skúsenosti v oblasti obchodu,

- výhodou prax v oblasti poskytovania sevisných služieb,

- znalosť trhu v Bratislavskom regióne,

- stredoškolské vzdelanie s maturitou,

- MS Office - pokročilý, - vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič, - komunikatívnosť, prozákaznícky prístup, orientácia na výsledok;

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2255529  Dátum zverejnenia: 21.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou