IT Analytik (Telekomunikácie)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- analýza požiadaviek zákazníkov v telekomunikačnom biznise

- podielanie sa na rôznych projektoch ako napr. integrácia informačných systémov, vytváranie systemov na podporu obchodnej siete, aplikácií pre podporu práce v call centrách, manažérskych informačných systémov, systémov riadenia rizík, systémov predaja produktov atď.

- zodpovednosť za špecifikáciu funkcií a tlačových zozstáv, návrh kľúčových častí používateľského rozhrania, návrh testovacích procedúr

- pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom

PONÚKAME:

- nadštandardné platové ohodnotenie

- kariérny rozvoj (vzdelávanie hard/soft skills)

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na IT

- Anglický jazyk aktívne

- SQL Server, SQL, Oracle Database, UML základy

- Prax v danej oblasti

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

IT vývojárska spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2255528  Dátum zverejnenia: 21.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.