Manažér(ka) Azylového zariadenia Gabčíkovo s aktívnou nemčinou

Miesto práce

Trnavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- práca v Azylovom zariadení v Gabčíkove, ktorého prevádzka je zameraná na poskytovanie starostlivosti cudzincom odkázaným na pomoc a ochranu

- riadenie tímu sociálnych pracovníkov, psychológov a iných pomáhajúcich profesií, zodpovednosť za rozvrh služieb a odborné prístupy použivané v rámci zariadenia

- zodpovednosť za dennú komunikáciu s nemecky hovoriacimi nadriadenými, reporty atď.

PONÚKAME:

Nadštandardné finančné ohodnotenie

Ubytovanie, príspevok na cestovanie

Iné štandardné firemné benefity

Zaujimavá kariérna výzva

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie - sociálna práca, pedagogika alebo iné podobné zameranie

Nemecký jazyk aktívne, iné jazyky (Angličtina, Arabčina, Ruština, Farsi, Paštu ...) výhodou

Prax vo vedení zariadenia poskytujúceho sociálne služby podmienkou

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodná sociálna organizácia

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2250893  Dátum zverejnenia: 16.9.2015