Key account manager / obchodný zástupca Senior (ICT, Dátové služby, Cloud)

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Zodpovedňosť za rozvoj obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi hlavne v segmente ICT, Cloud, dátové služby

Identifikovanie potencionálnych klientov na trhu a ich akvizícia, dodržiavanie obchodného plánu

Participovanie na príprave obchodných plánov a stratégií, sledovanie trhu a konkurencie

PONÚKAME:

Nadštandardné finančné ohodnotenie

Auto, mobil, notebook

Štandardné firemné benefity

POŽADUJEME:

Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie

Anglický jazyk aktívne

Prax v oblasti predaja IT alebo Telco služieb

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Telekomunikačná spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2247390  Dátum zverejnenia: 10.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.