Java Developer s aktívnou nemčinou (AUT, DE)

Miesto práce

Bratislava, Nemecko, Rakúsko

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vývoj komerčných aplikácií v priemysle, v bankovníctve, obchode a iné

- Práca v Nemecku alebo v Rakúsku v závislosti od výberu kandidáta

- Rôzne typy pozíicí pre juniorov aj seniorov

PONÚKAME:

- Výnimočné platové ohodnotenie

- Komplexnú asistenciu od nemeckého a rakúskeho Trenkwalderu

- iné výhody v závislosti od zamestnávateľa

 POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru

- Nemčina aktívne

- Minimálne rok praxe v komerčnom vývoji aplikácií

- Java EE, Spring, Spring - data, JPA, Jersey, Apache CXF

- Oracle, SQL plus; Scrum, Kanban a Jira

- Znalosť iných technológií

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2245047  Dátum zverejnenia: 8.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.