Recruitment Consultant

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- samostatné vyhľadávanie a výber zamestnancov

- vedenie pohovorov s uchádzačmi a posudzovanie ich odborných a jazykových znalostí

- príprava prezentačných materiálov kandidátov

- vedenie administratívy výberových projektov

- starostlivosť o pridelených klientov

- reporting

PONÚKAME:

- príjemné pracovné prostredie v centre mesta

- mobilný telefón na súkromné účely

- možnosť profesijného rastu

- zaujímavé zamestnanecké benefity

POŽADUJEME:

 - VŠ vzdelanie

- pokročilá úroveň anglického jazyka

- skúsenosť s recruitmentom odborných pozícii v personálnej agentúre veľkou výhodou

- silná orientácia na cieľ

- proklientský prístup, business drive

- empatická osobnosť

- tímový duch

- výborné prezentačné a komunikačné zručnosti

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoje CV na doleuvedenú adresu. Ďakujeme.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre našu personálno - poradenskú spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2239606  Dátum zverejnenia: 21.11.2015