Sociálny pracovník (poskytovateľ nočnej starostlivosti) - Azylové zariadenie

Miesto práce

Trnavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- nočná starostlivosť o klientov azylového centra v Gabčíkove, zabezpečovanie kľudového nočného režimu v zariadení, plánovanie voľného času klientom, asistencia pri riešení rôznych typov problémov klientov, predchádzanie konfliktným situáciám, komunikácia, podpora a pochopenie iných kultúr

- nadviazanie profesionálneho vzťahu s klientmi, predchádzanie ich sociálnej degradácii a izolácii, napomáhanie štátnym inštitúciám pri komunikácii s klientmi, iné úlohy podľa zadania nadriadeným

- pracovná doba od 22:00 - 6:00

- s ohľadom na pracovné zaťaženie je práca vhodnejšia pre mužov

PONÚKAME:

- nadštandardné platové ohodnotenie
- ubytovanie, preplácanie cestovných nákladov
- štandardné benefity
- zaujimavá kariérna výzva

POŽADUJEME:

- minimálne jeden európsky jazyk (AJ, FR, NJ, RJ) aktívne a iné jazyky ako napr. arabčina,dárijčina ai. výhodou;

- prax so starostlivosťou o sociálne odkázane skupiny podmienkou;

- schopnosť udržiavať si profesionálny odstup od klientov podmienkou;

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je rakúska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na starostlivosť a ubytovanie žiadateľov o azyl.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2226558  Dátum zverejnenia: 18.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou