Operátor/ka výroby - Michalovce

Miesto práce

okres Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- montáž kábelových zväzkov pre automobilový priemysel

PONÚKAME:

- prácu na trvalý pracovný pomer pre medzinárodnú spoločnosť

- práca v trojzmennej prevádzke, práca v stoji

- príplatky za prácu nadčas, prácu v noci, prácu poobede, dochádzkový bonus a príspevok na cestovné

POŽADUJEME:

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity, vhodná aj pre absolventov,

- skúsenosti z výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou,

- manuálna zručnosť,

- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),

- dobrý zrak, správny farbocit,

- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.

Predpokladané nástupy: ihneď. Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedený e-mail. Výberové konanie bude prebiehať formou hromadných pohovorov v Michalovciach

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Ing. Eva Oreská
T: +421-905-644 121
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Okružná 11 071 01 Michalovce
ID: 2202979  Dátum zverejnenia: 30.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.