Job Specialist (Personálny konzultant - Lízing)

Miesto práce

Bratislava, okres Malacky, okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- realizovať nábory zamestnancov

- realizovať výbery zamestnancov

- zadať všetky potrebné údaje o nových zamestnancov do informačného systému,

- pripraviť všetky pracovno-právne doklady pre nového zamestnanca,

- realizovať nástupy zamestnancov

- viesť a kontrolovať dochádzku dočasne pridelených zamestnancov,

- realizovať pravidelné konzultačné hodiny pre zamestnancov

- preverovať spokojnosť klienta s prístupom a prácou pridelených zamestnancov,

- spolupráca pri škodových udalostiach pridelených zamestnancov

- riešiť disciplinárne priestupky pridelených zamestnancov

- včas zabezpečiť úplné podklady dočasne pridelených zamestnancov pre spracovanie miezd,

- objednať a dodať stravné lístky pre dočasne pridelených zamestnancov

- práca v kancelárii + mimo kancelárie (cca 70% pracovných povinností v teréne)

PONÚKAME:

- pružný pracovný čas

- vysoká miera samostatnosti s prislúchajúcou mierou zodpovednosti

- priestor pre sebarealizáciu, možnosť profesného rastu

- dynamická práca s ľuďmi

- notebook, mobilný telefón aj na súkromné použitie

POŽADUJEME:

- prax v personálnej agentúre na pozícii Konzultant alebo Koordinátor - výhodou

- skúsenosti s náborom zamestnancov a s vedením prac. pohovorov - výhodou

- skúsenosti s organizovaním ľudí vo výrobnom podniku - výhodou

- znalosť Zákonníka práce

- komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť,

- VP skupina B - aktívny vodič podmienkou

- chuť pracovať s ľuďmi

- schopnosť pracovať pod stresom

- trestná bezúhonnosť

Predpokladaný termín nástupu

september 2015

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, reagujte na túto pracovnú ponuku.

Vopred ďakujeme všetkých uchádzačom za prejavenie záujmu, kontaktovať však budeme len vybratých kandidátov.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pracovná pozícia je obsadzovaná priamo pre spoločnosť Trenkwalder, a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2199388  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.