Vedúci/a cukrárenskej výroby - okres Pezinok

Miesto práce

Bratislavský kraj, okres Pezinok

plný úväzok

Náplň práce

Skvelá príležitosť pre skúseného cukrára/ cukrárku so skúsenosťou na vedúcej pozícii vo výrobe na ďalšie rozvíjanie sa, využitie svojich doterajších skúseností a zručností a kreatívny rast!

NÁPLŇ PRÁCE:

- koordinácia a riadenie cukrárenskej výroby (torty a zákusky)

- priama zodpovednosť za tím cukrárov (cca 10 - 15 ľudí)

- navrhovanie cukrárenskej receptúry, vlastných receptov

PONÚKAME:

- osobné naplnenie cez kreatívnu cukrársku skúsenosť v úspešnej výrobnej spoločnosti

- príjemné (chutné a tiež voňavé) pracovné prostredie

- motivujúce finančné ohodnotenie

- možnosť cestovať, stretávať sa s odborníkmi v cukrárenskej oblasti a ďalej rozvíjať svoje nadanie

POŽADUJEME:

- viacročnú prax s výrobou cukrárenských výrobkov

- skúsenosť s vedením tímu ľudí - cukrárov vo výrobe

- k pozícii adekvátne vzdelanie - cukrár

- schopnosť viesť, riadiť a koordinovať tím ľudí, kreativita, organizovanosť, pozitívny prísup

- znalosť nemeckého jazyka výhodou

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti cukrárskej/ pekárskej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2197035  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou