Zvárač - obsluha zváracieho automatu - Kráľová nad Váhom /okr.Galanta/

Miesto práce

okres Galanta

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Kontrola ohýbania kompletizácie všetkého materiálu pred zahájením práce

- Uloženie požadovaných produktov do prípravku stroja

- Následné zavarenie automatom

- Vybratie výrobku zo stroja , prekontrolovanie kvality zvaru, prípadná úprava zvaru a uloženie na paletu

- Prihlásenie sa a odhlásenie množstva(skupiny) dokončeného výrobku

PONÚKAME:

- Práca na HPP v stabilnej spoločnosti - Kráľová nad Váhom /okr.Galanta/

- Odmena pri nástupe: 100 EUR

- Odmena po 3 mesiacoch: 150 EUR

- Odmena po 6 mesiacoch: 250 EUR

- práca je v trojzmennej prevádzke

- mzda od 4 €/hod. -  do 4.60 € /hod. podľa zaradenia na výberovom konaní

- dochádzkový bonus do 33 €/ mesiac, všetky príplatky podľa ZP + mesačné prémie do 100 €.

- strava zabezpečená formou jedálne v priamo v spoločnosti

POŽADUJEME:

-  Zváračský preukaz ZM1

-  Základy práce s PC

-  Preukaz žeriavnika A3/A4, preukaz viazača bremien

-  Potrebná znalosť čítania výkresovej dokumentácie

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2195733  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.