Riaditeľ prevádzky - predaj vozidiel

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Napĺňanie plánu predaja nových vozidiel, poistenia, financovania, príslušenstva, náhradných dielov a servisu

- Udržiavanie kontaktu s partnermi

- Vedenie, koordinovanie a hodnotenie 10-15 členného tímu predajcov
- Organizačná, akvizičná a kontrolná činnosť, zodpovednosť za prevádzku pobočky

- Vykonanie denných-týždenných operatívnych a administratívnych úloh, príprava reportov pre vyšší manažment

PONÚKAME:

- Profesionálne pracovné prostredie v stabilnej predajnej spoločnosti

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Samostatná rozhodovacia právomoc a zodpovednosť

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie II stupňa ideálne ekonomického/ obchodného zamerania

- Min. 3 roky praxe na manažérskej pozícii v oblasti predaja a servisu vozidiel

- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Vynikajúce komunikačné zručnosti, schopnosť riešenia problémov

- Kreativita, aktívnoť, organizovanosť, flexibilita, orientácia na výsledky v kombinácii s proklientským prístupom

- Schopnosť koordinovať, motivovať, riadiť a rozvíjať kolektív, výborná komunikácia

- Znalosť balíka MS Office na silnej užívateľskej úrovni

- Vodičský preukaz skupiny B

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja vozidiel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2188971  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.