Technik údržby / Trnava / - automobilový priemysel

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- oprava strojov a vykonávanie údržby na strojných zariadeniach

- vykonávanie pravidelných plánovaných údrržbových plánov

- vypisovanie zmenových záznamov a presná evidencia náhradných dielov

- čítanie výkresov - elektrika, mechanika, pneumatika

- spolupráca s oddelením výroby a kvality

PONÚKAME:

- prácu na HPP

- zaujímavé a motivačné mzdové ohodnotenie !!!

- príplatky za nočné zmeny a za prácu nadčas podľa ZP

- stravné lístky v hodnote 3,15 €

POŽADUJEME:

- stredoškolské vzdelanie s maturitou

- prax s výkonom na pozícii technika údržby

- odborné osvedčenie § 21 alebo 22 vyhl. 124/2006 - samostatný elektrotechnik

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2183419  Dátum zverejnenia: 15.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.