Finálne balenie stavebníc lego na výrobnej linke, práca v takte

Balenie stavebníc

Miesto práce

Kladno, Stredočeský kraj

plný úväzok

Náplň práce

Baliace práce - balenie a kompletizácia stavebníc LEGO na výrobnej linke
Práca v takte
Miesto výkonu práce Kladno.
Ubytovanie internátneho typu zaistené
3 zmená prevádzka - možnosť cezčasov

Požadujeme

dobrý zdravotný stav,zručnosť,spoľahlivosť
schopnosť pracovať na nočné zmeny

Ponúkame

5 týždňov dovolenky
zálohy
odmena za doporučenie zmámeho
práca v mladom kolektíve
možnosť nákupu stavebníc vo firemnou obchode so zľavou
stravovanie v závode (16,-kč výber z troch jedál)

Mzda

93,- kč na hodinu + bonusy

Predpokladaný termín nástupu

priebežne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.10.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Informácie pre uchádzača

Práca v mladom kolektíve, vhodná aj pre absolventov.
Práca na linkách
Moderné pracovné prostredie
Dlhodobé zamestnanie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

významný nadnárodný výrobca stavebníc LEGO

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
kontaktujte nás počas pracovných dní od 9:00 do 16:00
životopisy zasielajte na : e.mail:e.haidelmeierova@trenkwalder.com
mobil : 0421902937805

Trenkwalder, a. s. Nám.M.R.Štefánika 27/22 97701 Brezno
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2179578   Dátum zverejnenia: 22.9.2016