Inžinier kvality a manažmentu procesov vývoja kritických zdravotníckych IT aplikácií (kvalita)

Miesto práce

Košice

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Zavádzanie a udržiavanie procesov kvality v zhode s príslušnými ISO (ISO 1348:2012), IEC, FDA normami pri vývoji kritického zdravotníckeho SW

Vytváranie a udržiavanie dokumentácie systému manažmentu kvality (QMS), vykonávanie auditov QMS, sledovanie aktuálnych zmien v normách a ich zavádzanie do praxe, korektívne a preventívne aktivity

Manažment kvality, Manažment životného cyklu aplikácie, zabezpečovanie kvality a zhody

Informačná analýza, root cause analýza, audity systému manažérstva kvality, vytváranie príslušnej dokumentácie, intenzívna komunikácia s oddelením vývoja

Príležitostné zahraničné cesty

PONÚKAME:

Nadštandardné platové ohodnotenie

Zaujimavá práca pri zabezpečovaní štandardov kvality vo vývoji špičkových zdravotníckych aplikácií

POŽADUJEME:

Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru

Anglický jazyk aktívne

Prax ako inžinier kvality, procesný inžinier v IT výhodou

Znalosť zodpovedajúcich noriem ako séria ISO 9000, IEC 62304:2006, ISO 13485:2003, aspoň zbežná znalosť US FDA predpisov veľkou výhodou

Schopnosť pracovať samostatne

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

IT spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2178520  Dátum zverejnenia: 11.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.