Operátor/ka výroby - Košice

okres Humenné, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, Košice, okres Michalovce, okres Sobrance

plný úväzok

Náplň práce

PONÚKAME:

- prácu v nadnárodnej výrobnej spoločnosti v Košiciach,

- prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 2 -zmennej alebo 3-zmennej prevádzke,

- manuálnu prácu v stoji – spracovanie kože pre autosedačky pre automobilový priemysel

- doprava autobusom zabezpečená ZDARMA,

- hrubá mzda 2,50 EUR/hod./ príplatky za prácu v noci, nadčas,sviatok, víkend/ +    dochádzkové a výkonnostné bonusy a iné benetity,

- stravné lístky v hodnote 3,20 EUR (príspevok zamestnanca len 1,10 EUR/lístok),

- stravovanie možné v bufete.

POŽADUJEME:

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity, vhodná aj pre absolventov,

- skúsenosti z výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou,

- manuálna zručnosť,

- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),

- dobrý zrak, správny farbocit,

- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.

Predpokladané nástupy: ihneď. Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedený e-mail. Výberové konanie bude prebiehať formou hromadných pohovorov v Michalovciach

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Ing. Eva Oreská
T: +421-905-644 121
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Okružná 11 071 01 Michalovce
ID: 2172028  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.