Mzdová účtovníčka vo výrobnej spoločnosti

Miesto práce

Trnavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Komplexná príprava a spracovanie miezd interných zamestnancov

- Správa preddavkového zdaňovania miezd, ročné zúčtovanie dane zo mzdy, zodpovednosť za odvody do poisťovní
- Spracovanie dochádzky interných zamestnancov
- Koordinácia a výkon personálnej činnosti súvisiacej s pracovným pomerom

PONÚKAME:

- Stabilné zázemie v stredne veľkej výrobnej spoločnosti

- Finančné ohodnotenie adekvátne pozícii a skúsenostiam

- Možnosť sebarealizácie (spolupodieľanie sa na personálnej činnosti spoločnosti)

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa (ekonomického, právnického alebo humanitného zamerania)

- Prax v danej oblasti - min. 3 ročná skúsenosť s komplexnou mzdovou agendou vo výrobnej spoločnosti

-  Výborná znalosť pracovno-právnej agendy

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca vo výrobnej oblasti - kovovýroba.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2155854  Dátum zverejnenia: 24.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou