Junior Projektový Manažér - automotive

Miesto práce

Trnavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

-  Tvorba plánu projektu a jeho realizácia až po výrobu

-  Sledovanie a kontrola vytvoreného návrhu v zmysle stanovených cieľov, nákladov, termínov a pod.

-  Koordinovanie priebehu projektu (manažment rizík a zmien)

-  Vedenie teamu spolupracovníkov po odbornej stránke

-  Návrh zariadení v spolupráci s dodávateľmi a podpora pri ich projektovaní

-  Vedenie potrebnej dokumentácie, príprava reportov a štatistík pre potreby manažmentu a pod.

PONÚKAME:

- Stabilné zázemie v stredne veľkej nadnárodnej spoločnosti

- Motivujúce finančné ohodnotenie - Možnosť kariérneho rastu

POŽADUJEME:

-  Min. 2 roky skúseností v oblasti projektového riadenia v automotive

-  Min. stredoškolské vzdelanie technického zamerania

-  Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni mierne pokročilý

-  Znalosť MS Office, SAP, MS Project a 3D SW

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2147250  Dátum zverejnenia: 17.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou