Náborár (brigáda pre študenta VŠ)

Miesto práce

Slovensko

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce

- Miesto práce: Malacky, Nitra, Galanta, Považská Bystrica, Žilina, Ilava, Prešov

- Ponúkaný plat (brutto): dohodou

- Termín nástupu: od 01.07.2015

- Druh pracovného pomeru: dohoda o brigádnickej prácu študenta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osloviť verejnosť s prebiehajúcou kampaňou,

- prioritne zrealizovať a zaznamenať záujem uchádzačov vo vybraných lokalitách v zmysle dodaného plánu a časového harmonogramu,

- zaznamenať kompletné základné údaje uchádzačov podľa štruktúry formulára,

- vysvetliť základné pravidlá a podmienky kampane,

- riadne a čitateľne vyplniť registračné listy,

- v stanovenom termíne a stanoveným spôsobom odovzdať vyplnené registračné listy,

- viesť riadne a úplne evidenciu, odovzdať evidenciu na požiadanie,

- použiť zverené pracovné oblečenie a vybavenie,

- pracovať v tíme – vo dvojici .

 Iné výhody

- pružný pracovný čas,

- vysoká miera samostatnosti s prislúchajúcou mierou zodpovednosti,

- dynamická práca s ľuďmi,

- odmeňovanie na základe dosiahnutých preukázateľných výsledkov,

- príspevok 3,- EUR/30 riadne zaevidovaných záujemcov (brutto) na dopravu.

 Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov V prípade, že spĺňate nižšie uvedené požiadavky reagujte na túto pracovnú ponuku. Táto pozícia je vhodná pre študenta vyššieho ročníka univerzity.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenie záujmu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Študent vysokej školy

- denný študent vyššieho ročníka univerzity,

- samostatnosť,

- komunikatívnosť + asertivita,

- bezprostrednosť,

- zodpovednosť,

- skúsenosť s vykonávaním osobných prieskumov – veľkou výhodou (vypĺňanie dotazníkov),

- schopnosť urobiť si časový plán a dodržiavať ho.

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým , ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili svoj záujem o túto ponuku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Osobné pohovory budú môcť oslovení uchádzači absolvovať v mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Prešov.

Zvýšte svoj u šancu na získanie vhodného zamestnania a registrujte sa zdarma na: https://my.trenkwalder.com/SK/SK/user/register/.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2147065  Dátum zverejnenia: 16.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.