Job Specialist (Personálny konzultant pre lízing, HR Koordinátor)

Miesto práce

Námestie 1.mája 18, Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

• realizovať nábory zamestnancov (inzercia, letáky, komunikácia s úradmi práce),
• realizovať výbery zamestnancov (pred-výber, testovanie uchádzačov, osobný pohovor),
• zadať všetky potrebné údaje o nových zamestnancov do informačného systému,
• pripraviť všetky pracovno-právne doklady pre nového zamestnanca,
• realizovať nástupy zamestnancov (vstupné lekárske prehliadky, poučenie o BOZP, pracovné odevy, vysvetliť Pracovnú zmluvu a pracovné podmienky, zabezpečiť podpis pracovno-právnych dokumentov),
• viesť a kontrolovať dochádzku dočasne pridelených zamestnancov,
• realizovať pravidelné konzultačné hodiny pre zamestnancov
• preverovať spokojnosť klienta s prístupom a prácou pridelených zamestnancov,
• pravidelne komunikovať so zástupcami klienta,
• spolupráca pri škodových udalostiach pridelených zamestnancov
• riešiť disciplinárne priestupky pridelených zamestnancov
• včas zabezpečiť úplné podklady dočasne pridelených zamestnancov pre spracovanie miezd,
• objednať stravné lístky pre dočasne pridelených zamestnancov,
• včas odovzdávať výplatné pásky a stravné lístky dočasne prideleným zamestnancom,
• včasne doručovať všetky doklady od pridelených zamestnancov do centrály spoločnosti,

Požadujeme

• veľkou výhodou je prax v personálnej agentúre na pozícii konzultanta alebo koordinátora,
• výhodou sú skúsenosti s náborom zamestnancov, vedením pracovného pohovoru,
• výhodou sú skúsenosti s náborom, výberom zamestnancov na výrobné pozície, spracovanie dochádzky, príprava pracovno-právnej dokumentácie,
• výhodou sú skúsenosti s organizovaním ľudí vo výrobnom podniku,
• znalosť Zákonníka práce,
• orientácia na splnenie úloh,
• schopnosť organizovať si svoj pracovný čas,
• komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť,
• VP skupina B, aktívny vodič,
• chuť pracovať s ľuďmi, schopnosť pracovať pod stresom,
• trestná bezúhonnosť.

Ponúkame

• pružný pracovný čas,
• vysoká miera samostatnosti s prislúchajúcou mierou zodpovednosti,
• priestor pre sebarealizáciu, možnosť profesijného rastu,
• dynamická práca s ľuďmi,
• notebook a mobilný telefón aj na súkromné použitie.

Predpokladaný termín nástupu

01.07.2015

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí o túto pracovnú pozíciu prejavili záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vyhraných uchádzačov.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
V prípade, že spĺňate nižšie uvedené požiadavky reagujte na túto pracovnú ponuku. Táto pozícia nie je vhodná pre absolventa.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2142564  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou