Obchodný zástupca senior Telco, cloud, virtualizácia pre štátny sektor

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Aktívne oslovovanie zákazníkov, predaj produktov a služieb (telco a dátové riešenia) nášho klienta v štátnom sektore.

- Zúčastňovanie sa verejných obstarávaní, optimalizácia výkonu vo VO

- Starostlivosť o existujúcich zákaznikov

PONÚKAME:

Nadštandardné finančné ohodnotenie

Veľmi zaujimavý bonusový systém bez stanovenej hornej hranice

Auto, mobil, notebook

Štandardné firemné benefity

Iné benefity podľa dohody

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie

Preukázateľná prax v obchode v štátnom sektore nutná

Anglický jazyk výhodou

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2141467  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.