Zoraďovač vstrekolisov / dve voľné miesta

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zapájanie a výmeny foriem vstrekolisov (Vstrekolisy rôznych značiek napr. DEMAG, KraussMaffeyi ...)

- Príprava vstrekolisov na výrobu, bežná obsluha a údržba počas výroby

- Nastavovanie parametrov vstrekolisu, sledovanie a optimalizácia činnosti manipulátora

- Práca v trojsmennej prevádzke

PONÚKAME:

Zaujímavé finančné ohodnotenie

Štandardné firemné benefity

Ekonomicky stabilný výrobný program

Ubytovanie - nie

POŽADUJEME:

Stredoškolské vzdelanie

Prax v oblasti zoraďovania vstrekolisov nutná

Schopnosť samostatne riešiť problémy

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúca sa plastovou výrobou

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2134821  Dátum zverejnenia: 10.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.