Obchodný Manažér (Prešovský kraj) B2B predaj hygienických potrieb z papiera/buničiny CEE región

Miesto práce

Prešovský kraj, okres Vranov nad Topľou

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Akvizícia B2B zákazníkov (reťazce, distribučné spoločnosti, veľkoobchody atď.) na niektorom z CEE trhov (Poľsko, Česká Republika, Maďarsko, Ukrajina, Ruská federácia alebo Bielorusko)

Cestovanie, nadväzovanie vzťahov, zhotovovanie cenových ponúk, vyjednávanie, dotiahnutie obchodu do bodu realizácie, nasledné udržiavanie obchodného vzťahu

Zhotovovanie a dodržiavanie obchodného plánu, reporting

PONÚKAME:

Finančné ohodnotenie adekvátne medzinárodnému B2B obchodu

Zaujimavý bonusový systém

Reprezentatívne auto, mobil, notebook

Byt hradený spoločnosťou

Štandardné firemné benefity

POŽADUJEME:

Skúsenosti s medzinárodným B2B predajom hygienických potrieb z papiera/buničiny

Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie

Anglický jazyk aktívne

Radosť z obchodu, nadväzovania vzťahov a zarábania penazí

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním dreva, výrobou celulózy a papierenských výrobkov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2122716  Dátum zverejnenia: 30.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.