Strojárenský robotník - Levice s nástupom ihneď

Miesto práce

Levice, okres Levice

plný úväzok

Náplň práce

obsluha poloautomatizovaných
obsluha montážnych a zváracích liniek
udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
spolupráca s technickou podporou výroby

Požadujeme

Stredoškolské vzdelanie bez maturity/s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Prax na danej pozícií vítaná
Zodpovedný prístup, samostatnosť, pracovitosť
Flexibilitu, spoľahlivosť
Dobrý zdravotný stav

Ponúkame

práca v stabilnej spoločnosti
práca na TPP
kompletný program zaškolenia
možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
široký sociálny program (DDS, benefity, vernostné, flexibilita ...)
Termín nástupu: ihneď

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Klient pre ktorého obsadzujeme pracovnú pozíciu je významným zamestnávateľom v okrese Trnava a Levice zamestnávajúcim viac než 2400 zamestnancov, pričom kontinuálne zaznamenáva silný a stabilný rast.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2117280  Dátum zverejnenia: 22.5.2015