Operátor výroby s ubytovaním - Lozorno

okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- práca v automobilovom priemysle (areál priemyselného parku v Lozorne),

- práca na hlavný pracovný pomer, práca v 4-zmennej (nepretržitej) prevádzke,

- manuálna práca v stoji pri montážnej linke – skladanie autosedačiek

PONÚKAME:

- hrubá mzda 3,87 EUR/hod. + príplatky + osobné ohodnotenie

- stravné lístky v hodnote 3,98 EUR

- ubytovanie v Stupave za symbolický doplatok cca 90,- EUR/mes., doravu z ubytovne si hradí zamestnanec (cca 45 EUR/mes.)

POŽADUJEME:

- skúsenosti z automobilovej výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou

- skúsenosti s prácou v 3 alebo 4-zmennej prevádzke – výhodou

- manuálna zručnosť

- schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho

- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)

- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť pracovať

Informácie pre uchádzača

Predpokladané nástupy: priebežne. Termín osobného pohovoru si dohodnite vopred telefonicky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2102908  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.