Technický špecialista/manažér vstrekovania termoplastov s aktívnou angličtinou

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

-   Nastavovanie procesov manažmentu a údržby vstrekolisov pri nabiehaní nových výrob/projektov alebo zmene výrob termoplastových výliskov

- Aktívna pravidelná spolupráca s oddelením vývoja plastových výliskov vo Švajčiarsku

- Definovanie, testovanie a optimalizácia vstrekolisov

- Testovanie a validizácia nového vybavenia (formy, vstrekolisy a automaty)

- Organizácia procesov údržby vstrekolisov

PONÚKAME:

- Možnosť odborného rastu v danej oblasti

- Zaujmavé finančné ohodnotenie

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie v oblasti chémie alebo technológie spracovania plastov

- Znalosť materiálov/termoplastov a ich nasadzovanie vo výrobe

- Schopnosť optimalizovať nastavenie vstrekolisov vo výrobe

- Znalosť manažmentu procesov výroby

- Ovládanie TQM, ISO 9001, projektového manažmentu, štíhlej výroby

- Prax v obore vstrekovania termoplastov min. 5 rokov nutná

- Aktívna znalosť anglického jazyka nutná

- Znalosť čítania technických výkresov

- Znalosť manažmentu jednotlivých fáz vývoja výhodou

Ponúkame

Štandardné firemné benefity
Bonusy

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Informácie pre uchádzača

Prosíme vážených uchádzačov posielať svoje CV v anglickom jazyku. Ďakujeme

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Plastová výroba

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2101985  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 3000 EUR/mesiac, btto. EUR mesačne v závislosti na seniorite kandidáta