Šička / šič - Lučenec - ubytovanie zadarmo!

okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- priemyselné šitie

- šitie poťahov na hlavové opierky do automobilov

- práca podľa pokynov vedenia

- práca na 3 zmeny

PONÚKAME:

-  prácu na HPP v Lučenci

-  základná mzda 2,60 EUR brutto, (príplatky za prácu v noci,  nadčas, víkend), mesačná odmeny za výkon a kvalitu, mesačné  osobné ohodnotenie

-  stravné lístky

-  ubytovanie ZDARMA

POŽADUJEME:

-  skúsenosti s priemyselným šitím nutné!!!

-  vyučenie v odbore nie je podmienkou

-  ochotu pracovať na trojzmennú prevádzku

-  presnosť, systematickosť, zedpovednosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2091722  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.