Inžinier integrácie lokalizačných systémov - GSM mobilné siete (Nigeria, Katar)

Miesto práce

Košice, Zahraničie - ostatné

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Zodpovednosť za integráciu produktu - lokalizačného systému do mobilnej/rádiovej/bezdrôtovej siete zákazníka (Nigéria, Alžírsko, Katar, Omán)

Ako člen tímu integrácie produktu spolupracuje s IT inžiniermi zákaznika, inžiniermi rádiovej siete, vývojovým oddelením produktu ako aj so všetkými ostatnými činiteľmi nevyhnutnými pre úspešnú integráciu produktu

Inštalácia, konfigurácia a integrácia SW lokalizačného systému do core siete poskytovateľa mobilného pokrytia (SS7, SIGTRAN, IP linky)

Podpora pravidelnej údržby (upgrady, updaty, validácia)

Poskytovanie technickej podpory zákazníkom - troubleshooting prevádzky lokalizačného systému podľa SLA zákazníka

PONÚKAME:

Nadštandardné finančné ohodnotenie

Možnosť odborného rastu v najnovších technológiách

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania - telekomunikácie, rádioelektronika, IT

Anglický jazyk - aktívne

Ochota cestovať 50% pracovného času do zahraničia - Alžírsko, Nigéria, Omán, Katar, USA

Minimálne päť rokov pracovných skúseností najlepšie u poskytovateľa GSM pokrytia alebo u dodávateľa bezdrôtovej telekomunikačnej infraštruktúry

Znalosť GSM, UMTS a LTE sietí (Lh, Lg, Iupc, Lb atď.) ako aj znalosť základov a modelov šírenia rádioveho signálu (RF modulácia, demodulácia, teória vysielania atď.)

Skúsenosti s poskytovaním technickej podpory zákazníkom

Základné skúsenosti s administráciou Linux/Unix

Znalosť TCP/IP základov (DNS, FTP, SSH), sieťové technológie, sieťová architektúra a riešenie problémov s konektivitou

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Americká spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a dodávkou lokalizačných systémov pre rádiové telekomunikačné siete.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2091533  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.