Majster strojárskej zákazkovej výroby

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Riadenie výrobného tímu 20 zamestnancov v zákazkovej výrobe jednoduchých strojov

- Zaistenie rozdelenia práce, plnenie úloh v stanovenom čase, množstve a kvalite (dodržanie termínov zákazky a minimalizácia spotrebovaného časového fondu výrobných zamestnancov)

- Zabezpečovanie údržby, kontrol a revízií strojov, technických zariadení a náradia používaného pri výrobe

- Vedenie prvotnej personalnej agendy

PONÚKAME:

- Zaujimavé finančné ohodnotenie

- Čistá výroba na úrovni

POŽADUJEME:

Stredoškolské vzdelanie technického smeru

Prax v zákazkovej výrobe (výroba jednoduchých strojov v kusoch alebo malých sériách)

Vzťah k technike

Schopnosť riadiť, dosahovať požadované výsledky a motivovať podriadených

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2086442  Dátum zverejnenia: 17.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.