Operátor/ka výroby - Poprad

Miesto práce

okres Poprad

plný úväzok

Náplň práce

PONÚKAME:

- prácu v strojárskej výrobe v Porade - Matejovce,

- prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 3 -zmennej,

- vykonať manuálnu prácu v stoji pri montážnej linke – montovať a kompletizovať výrobky podľa pracovného postupu

- pracovať so skrutkovačom,

- kontrolovať kvalitu prijímaného materiálu a kvalitu vyrobených dielov,

- hrubá mzda 2,78 EUR/hod. + príplatok za popoludnie 0,10 EUR/hod. + príplatok za prácu v sobotu 40% + variabilná zložka mzdy,

- stravné lístky v hodnote 3,20 EUR (príspevok zamestnanca len 1,10 EUR/lístok).

POŽADUJEME:

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity

- skúsenosti z výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou

- skúsenosti s prácou v 3-zmennej výrobnej prevádzke – podmienkou,

- manuálna zručnosť

- schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,

- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),

- ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke,

- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Predpokladané nástupy: apríl 2015. Výberové konanie bude prebiehať formou hromadných pohovorov v Poprade.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Poprad - Matejovce

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2082322  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.