Dispečer/špeditér s aktívnym cudzím jazykom

Miesto práce

Bratislava, okres Trenčín, okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy tovaru klienta v rámci EU s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a terminované požiadavky klientov

Aktívne vyhľadávanie prepravných a obchodných príležitosti (vyťažovanie kamiónov pri návrate)

Príjem a vybavovanie objednávok, dohliadanie na priebeh dopravy

Prevzatie a kompletné spracovanie objednávky od zákazníka

Sledovanie priebehu prepravy (permanentné spojenie so zákazníkmi, s vodičmi a flexibilne riešenie vzniknutých problémov)

Komunikácia so zákazníkmi v cudzom jazyku

Kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou prepráv a spracovanie podkladov pre potreby účtovania

Riešenie reklamácii

PONÚKAME:

Zaujímavé platové ohodnotenie + provízia 10% zo zisku

Možnosť byť v kancelárií/na pracovisku sám

Štandardné firemné benefity

Notebook , telefón

Špedičný program podľa vlastného výberu

POŽADUJEME:

Min. 2 roky praxe v obl. špedície
Stredoškolské vzdelanie

Anglický jazyk aktívne alebo Nemecký jazyk aktívne

Zvládanie stresu, zodpovednosť, výkon

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozemná preprava

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2081793  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.